SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Piłkarz złamał rękę na wakacjach. Temblak zamiast korków

Piłkarz złamał rękę na wakacjach. Temblak zamiast korków

29.06.2017, godz. 18:42
Fernando Llorente
Fernando Llorente foto: EAST NEWS

Fernando Llorente, napastnik Swansea City, nie będzie dobrze wspominał wakacji. Napastnik doznał podczas ich trwania groźnej kontuzji, która może wyeliminować go z początku sezonu. Hiszpan postanowił wybrać się na rowerową przejażdżkę z rodziną, ale zakończył ją z grymasem bólu na twarzy, a nie uśmiechem. Teraz czeka go kilka tygodni z temblakiem.

Fernando Llorente to kolega klubowy Łukasza Fabiańskiego ze Swansea City. Hiszpan swojego czasu był podstawowym napastnikiem swojej reprezentacji. Ostatnio jednak nie strzela już taśmowo goli, ale wciąż jest podstawowym zawodnikiem ekipy z Premier League. Dlatego informacja, którą w czwartek przekazał klub mocno zasmuciła kibiców "Łabędzi". Podano bowiem, że snajper złamał rękę podczas wakacji. 32-latek wybrał się z rodziną na rowerową przejażdżkę, co przypłacił fatalnym urazem.

Fabiański musi się mieć na baczności. Ma nowego konkurenta w Swansea

Swansea wydało już oficjalne oświadczenie w tej sprawie. "W optymistycznym wariancie Fernando Llorente będzie gotowy na pierwszy mecz nowego sezonu Premier League, który odbędzie się 12 sierpnia przeciwko Southampton" - napisano. Nie wiadomo jednak czy te prognozy się sprawdzą. Spacery Llorente z temblakiem zamiast treningów z piłką mogą bowiem potrwać znacznie dłużej.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: