SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Przyszła gwiazda Manchesteru United ma kłopoty z prawem. Wszystko przez... głośne imprezy

Przyszła gwiazda Manchesteru United ma kłopoty z prawem. Wszystko przez... głośne imprezy

10.07.2017, godz. 09:28
Romelu Lukaku zastąpi Waynea Rooneya?
foto: Eastnews

Sąd w Los Angeles wezwał Romelu Lukaku, bo ten urządzał zbyt głośne balangi podczas wakacji. Belgisjki piłkarz nic sobie nie robił z amerykańskich policjantów, nie reagował na ich upomnienia i teraz może mieć kłopoty z prawem. Biorąc pod uwagę zamiłowanie do imprez, trzeba przyznać, że będzie godnym następcą Wayne'a Rooneya w Manchesterze United.

Jeszcze w lipcu Lukaku ma oficjalnie zostać piłkarzem Manchesteru United. "Czerwone Diabły" zapłacą Evertonowi ponad 85 milionów euro za napastnika. W przeciwnym kierunku poszedł natomiast Wayne Rooney, który opuścił Old Trafford i wrócił na stare śmieci. Zanim jednak belgisjki snajper trafi do ekipy Jose Mourinho, będzie musiał sobie poradzić z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Ten wezwał Lukaku na spowiedź, bo zawodnik w niedozwolony sposób spędzał wakacje w Los Angeles.

Belg organizował liczne imprezy, a wiele z nich odbywało się przy głośnej muzyce, która przeszkadzała sąsiadom. Przesadził w nocy z 2 na 3 lipca. Policjanci interweniowali pięciokrotnie, ale bezskutecznie. Piłkarz ignorował ich upomnienia i nagany. Przy szóstej wizycie funkcjonariusze już nie kazali Lukaku ściszyć muzyki. Wręczyli mu wezwanie do sądu. Belg ma się stawić tam 2 października. Wtedy akurat rozgrywki Premier League zostają przerwane ze względu na zgrupowania reprezentacji. 30 września United grają z Crystal Palace, a tydzień później Lukaku czeka mecz międzynarodowy z Bośnią i Hercegowiną.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: