SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Reprezentant Anglii znokautowany w barze! Dostał potężny cios w twarz [WIDEO]

Reprezentant Anglii znokautowany w barze! Dostał potężny cios w twarz [WIDEO]

10.04.2017, godz. 15:30
Ross Barkley
Ross Barkley foto: EAST NEWS

Ross Barkley, piłkarz Evertonu i reprezentacji Anglii, niezbyt udanie świętował ligowe zwycięstwo. Poszedł do baru w Liverpoolu i ktoś mógłby pomyśleć, że skoro leżał na podłodze, to przesadził z balowaniem. Nic z tych rzeczy. Padł, bo dostał mocne ciosy w twarz! O co poszło?

Everton pokonał w niedzielnym meczu ligowym Leicester City 4:2. Ross Barkley miał spory udział w tym zwycięstwie. Dowodził drugą linią "The Toffees", a na dodatek zanotował asystę przy drugim golu. Nic dziwnego, że po meczu był w wyśmienitym nastroju, co postanowił uczcić kilkoma drinkami w barze Santa Chupitos. Zamiast się dobrze bawić, musiał się zbierać z podłogi.

Kamery w klubie zarejestrowały moment, w którym Barkley rozmawia z niezidentyfikowanym mężczyzną. Wydaje się, że prowadzą spokojną rozmowę, piłkarz nawet kładzie rękę na jego barku, ale to tylko pozory. Nagle agresor potężnie uderzył reprezentanta Anglii w twarz! Później wyprowadził jeszcze dwa ciosy, a pomocnik padł nieprzytomny na podłogę.

O co poszło? Wyjaśnieniem sprawy zajęła się policja, ale być może agresywny mężczyzna był kibicem Liverpoolu, czyli odwiecznego rywala Evertonu? Prawnik Barkleya stwierdził, że jego klient nie powiedział nic obraźliwego. Był ofiarą zupełnie nieuzasadnionego ataku.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: