SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Rozebrała się dla Arsenalu. Miała na sobie tylko...klubowy szalik [ZDJĘCIE]

Rozebrała się dla Arsenalu. Miała na sobie tylko...klubowy szalik [ZDJĘCIE]

30.04.2017, godz. 10:24
Mylene Klass
foto: Instagram

Znana brytyjska celebrytka, Mylene Klass, w dość nietypowy sposób okazała swoją sympatię do Arsenalu. Klass zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym miała na sobie jedynie szalik w klubowych barwach. W ten sposób chciała pokazać, komu kibicuje w derbach północnego Londynu pomiędzy Arsenalem a Tottnhamem.

Celebrytka postanowiła w szokujący sposób wepsrzeć swoją ulubioną drużynę i zmotywować jej piłkarzy do dobrego występu przeciwko Tottenhamowi. Klass rozebrała się przed obiektywem, a swoje wdzięki zasłoniła jedynie szalikiem Arsenalu. Fotografia szybko została usunięta z jej profilu, ale w internecie nic nie ginie bez śladu. Taką oto pozą Mylene Klass pokazała, za kogo trzyma kciuki podczas niedzielnego starcia.

Arsenal i Tottenham to najwięksi rywale. Oba kluby mieszczą się w północnej części Londynu, a ich kibice od lat się szczerze nienawidzą. W tym roku lepiej radzi sobie zespół Mauricio Pochettino, lecz miejsce w tabeli odgrywa drugoplanową rolę. Derbowe spotkania trzeba wygrywać za wszelką cenę, bo te mają wielkie znaczenie dla kibiców.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: