SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Sam Allardyce nieźle narozrabiał, a i tak przytuli MILION funtów!

Sam Allardyce nieźle narozrabiał, a i tak przytuli MILION funtów!

29.09.2016, godz. 19:07
Sam Allardyce
foto: EAST NEWS

Sam Allardyce dał się ostatnio podejść dziennikarzom i wpadł po uszy! Chciał otrzymywać pieniądze za pomoc w omijaniu przepisów. Przez tę wpadkę pożegnał się z pracą selekcjonera reprezentacji Anglii oraz stracił publiczne zaufanie. Tylko co z tego, skoro i tak dostanie kosmiczną odprawę?

Sam Allardyce wpadł w pułapkę dziennikarzy brytyjskiego "Daily Telegraph", którzy starają się zwalczać korupcję w futbolu. Pod przykrywką spotkali się ze znanymi osobami związanymi z piłką na Wyspach i proponowali nielegalne posunięcia przy transferach piłkarzy. Dany osobnik miał otrzymać sporą sumkę za pomoc w ominięciu przepisów. Allardyce chętnie służył radą, za co zażądał sobie sporo pieniędzy. Pewnie nieźle się zdziwił, gdy dziennikarze ujawnili taśmy prawdy i szkoleniowiec uświadomił sobie ogromny błąd. Nie dość, że z kasy nici, to jeszcze musiał zrezygnować z posady selekcjonera reprezentacji Anglii. Odszedł za "porozumieniem stron".

Co ciekawe, "Daily Mail" donosi, że Allardyce jednak otrzyma pieniądze. Oczywiście nie z fikcyjnej firmy, a od FA (angielskiej federacji piłkarskiej). Za przedwczesne zakończenie współpracy "Big Sam" otrzyma aż milion funtów! Taki cwaniaczek to nieźle pożyje...

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: