SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Skandaliczna kontrola w Anglii kilka dni po zamachu! Kibice byli w szoku [WIDEO]

Skandaliczna kontrola w Anglii kilka dni po zamachu! Kibice byli w szoku [WIDEO]

17.04.2017, godz. 18:10
Tottenham - Harry Kane
Tottenham - Harry Kane foto: EAST NEWS

Kibice Tottenhamu byli w szoku, gdy zobaczyli, jak jeden ze "stewardów" przeprowadzał kontrolę osobistą przed wejściem na stadion. Zupełnie nie przejmował się tym, co fani mogli wnieść na obiekt. Dziwi to szczególnie dlatego, że kilka dni wcześniej doszło do poważnego zamachu w Dortmundzie.

Przed meczem Tottenhamu z Bournemouth (4:0), drużyną Artura Boruca, jedna z osób odpowiedzialna za przeprowadzenie kontroli osobistej kibiców wykonywała swoją pracę w szokujący sposób. Na większości europejskich stadionów wprowadzono dodatkowe zabezpieczenia po tym, jak w Dortmundzie zaatakowano autokar Borussii, ale ten pracownik Tottenhamu chyba nie śledzi wiadomości.

Jeden z kibiców "Spurs" nakręcił "stewarda" w akcji. Ten nawet nie starał się szukać podejrzanych przedmiotów pod ubraniami osób wchodzących na stadion. Jego ręce przecinały powietrze i po sekundowej "kontroli" wpuszczał fanów na obiekt. Poniżej możecie zobaczyć, jak to wszystko wyglądało.

Klub z White Hart Lane błyskawicznie zareagował na popularne nagranie w sieci i zapowiedział, że ten pracownik będzie musiał sobie szukać nowego zajęcia.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: