SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Steven Gerrard może wrócić do Liverpoolu!

Steven Gerrard może wrócić do Liverpoolu!

03.10.2016, godz. 10:28
Gerrard żegna się z Liverpoolem
Gerrard żegna się z Liverpoolem foto: Archiwum

To może być prawdziwy hit dla kibiców Liverpoolu. Niewykluczone, że już za kilka miesięcy legenda klubu wróci na Anfield. Steven Gerrard zastanawia się ponoć czy nie zakończyć swojej przygody z futbolem w Stanach Zjednoczonych i z powrotem związać się z "The Reds". Tym razem były kapitan miałby pełnić rolę trenera.

Steven Gerrard wciąż nie podjął jeszcze decyzji czy zakończyć piłkarską karierę. Do listopada ma ważny kontrakt z Los Angeles Galaxy i zamierza go wypełnić. Później rozważy powrót do ojczyzny. Niewykluczone, że 36-latek zasili szeregi któregoś klubu z Championship (angielskiej drugiej ligi). Prawdopodobnym wariantem jest jednak także zakończenie piłkarskiej kariery i podjęcie pracy jako trener. Taką funkcję miałby według "The Mirror" pełnić w Liverpoolu.

Gerrard to legenda drużyny z Anfield. To on doprowadził zespół między innymi do triumfu w Lidze Mistrzów i to on przez lata wiódł prym w klubie oraz reprezentacji narodowej. Jeśli 36-letni pomocnik zdecyduje się przystać na pomysł byłego klubu, to zostanie z miejsca jednym z asystentów Juergena Kloppa. Legendarny piłkarz "The Reds" ma przy Niemcu nabrać trenerskich szlifów, by w przeszłości ewentualnie przejąć jego rolę.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: