SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna premier league Tak drybluje Eden Hazard! Tym razem ofiarą padł... jego własny syn [WIDEO]

Tak drybluje Eden Hazard! Tym razem ofiarą padł... jego własny syn [WIDEO]

18.05.2016, godz. 16:55
Eden Hazard kiwa się z synem
foto: YouTube

Eden Hazard jest prawdziwym mistrzem dryblingu i niejednokrotnie przekonali się o tym obrońcy występujący w Premier League. Belg bardzo nie lubi oddawać futbolówki nie tylko w trakcie meczów czy na treningach, ale nawet podczas zabawy ze swoim synem! Kilkuletni chłopiec chciał pograć z ojcem w piłkę, ale mocno się przeliczył... Zobaczcie to komiczne wideo!

W ostatniej kolejce Premier League Chelsea zremisowała na własnym boisku z nowym mistrzem Anglii Leicester City, a po spotkaniu piłkarze "The Blues" postanowili podziękować fanom zgromadzonym na Stamford Bridge. Podczas rundy honorowej do zawodników dołączyły też ich dzieci, a także 3-letni syn Edena Hazarda - Leo.

Chłopiec chyba jest mocno zapatrzony w ojca, bo widać wyraźnie, że kocha futbol. Ale kiedy spróbował pobawić się z nim futbolówką, szybko tego pożałował. Hazard senior ani myślał bowiem oddać synowi piłkę i kilka razy tak go okiwał, że Leo wylądował na murawie. Jeśli ich ich treningi na domowym trawniku wyglądają podobnie, to mamy wrażenie, że młody Hazard w przyszłości może być znakomitym obrońcą. Bo odebranie piłki jego ojcu czasem graniczy z cudem. Pytanie tylko, czy będąc tak ośmieszanym w pewnym momencie nie zwątpi i w ogóle nie zrezygnuje z kariery piłkarskiej...

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: