SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Wspaniały gest właściciela Leicester City. Marcin Wasilewski dostał DROGIE auto

Wspaniały gest właściciela Leicester City. Marcin Wasilewski dostał DROGIE auto

06.08.2016, godz. 09:59
Marcin Wasilewski
Marcin Wasilewski może odejść z Leicester City foto: EAST NEWS

Piłkarze Leicester City swoją postawą w minionym sezonie zasłużyli na wszystko co najlepsze. "Lisy", ku zaskoczeniu wszystkich, przebojem wygrały Premier League, tworząc na nowo historię klubu. Właściciel Vichai Srivaddhanaprabha postanowił nagrodzić piłkarzy nie tylko dodatkowymi funduszami na kontach, lecz także nowymi, drogimi autami z fabryki BMW.

Dla piłkarzy Leicester City to była nie lada niespodzianka. Każdy z nich podjechał na trening swoim samochodem, a pod obiektem czekały już na nich nowiutkie auta BMW i8. Dziewiętnastu zawodników dostało nowe środki lokomocji, warte po 100 tysięcy funtów każdy. To pokazuje, że Vichai Srivaddhanaprabha potrafi docenić sukces i starania swoich podopiecznych. Każde z aut zostało utrzymane w barwach klubu, więc w przeważającej mierze jest niebieskie.

Samochód otrzymał między innymi Marcin Wasilewski. "Wasyl" będzie mógł więc wozić teraz Bartosza Kapustkę, nowy nabytek Leicester, na treningi w świetnych warunkach. Co ciekawe do zdobycia mistrzostwa przyczyniło się dwudziestu trzech piłkarzy. Czterech z nich nie gra już jednak w barwach "Lisów". Joe Dodoo, Andrej Kramarić, Yohan Benalouane i N'Golo Kante zapewne plują sobie w brodę, widząc podarunki dla niedawnych kolegów z drużyny.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: