Arsenal Londyn, Mesut Ozil, Olivier Giroud

Autor: archiwum se.pl

Zawód w Londynie, Arsenal nie wykorzystał szansy

2013-12-08 20:11

Arsenal Londyn zaledwie zremisował przed własną publicznością z Evertonem 1:1. "Kanonierzy" tym samym nie wykorzystali szansy na odskoczenie w tabeli najgroźniejszym rywalom w walce o mistrzostwo, którzy w tej serii spotkań także potracili punkty.

Na Emirates Stadium długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Pierwszego gola udało się strzelić dopiero w 80. minucie, kiedy to do siaki gości trafił Mesut Ozil.

Na odpowiedź rywali nie trzeba było jednak czekać zbyt długo. Już cztery minuty później do wyrównania doprowadził, wypożyczony z Barcelony, Gerard Deulofeu.

Po 15. kolejkach angielskiej Premier League Arsenal Londyn jest liderem tabeli z przewagą pięciu punktów nad drugim Liverpoolem i trzecią Chelsea Londyn.