SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Zlatan Ibrahimović błyszczał po finale Pucharu Ligi. "Mam dom na medale"

Zlatan Ibrahimović błyszczał po finale Pucharu Ligi. "Mam dom na medale"

27.02.2017, godz. 11:47
Zlatan Ibrahimović, Manchester United
Zlatan Ibrahimović foto: EAST NEWS

W niedzielę Manchester United zdobył drugie trofeum w tym sezonie. Jeszcze w zeszłym roku "Czerwone Diabły" zgarnęły Tarczę Wspólnoty. Teraz w finale Pucharu Ligi Angielskiej pokonały Southampton 3:2. Bohaterem spotkania został Zlatan Ibrahimović, który strzelił dla zwycięzców dwa gole. Szwed błyszczał także po końcowym gwizdku, już przed kamerami.

Zlatan Ibrahimović to piłkarz, który uwielbia gdy się o nim mówi. Dlatego w niedzielę napastnik Manchesteru United miał wyjątkowy dobry humor. Szwed był na ustach wszystkich kibiców w Anglii. W finale Pucharu Ligi dwa razy trafił do siatki Southampton i w dużej mierze przyczynił się do zgarnięcia trofeum przez "Czerwone Diabły". Po końcowym gwizdku Zlatanowi humor bardzo dopisywał i chętnie żartował przed kamerami.

Zaczęło się od sympatycznego wtrącenia się w wywiad Paula Pogby. Francuz przed kamerami chwalił "Ibrę". - Po to kupiliśmy Ibrahimovicia - powiedział pomocnik. W tym momencie obok niego pojawił się bohater. - Kupili to ciebie, ja przyszedłem za darmo - odpowiedział Ibrahimović. W strefie wywiadów zaczepiony przez jednego z dziennikarzy Zlatan opowiedział o miejscu, w którym przechowa kolejną nagrodę. - Trafi do muzeum. Mam dom specjalnie tylko na medale - stwierdził z uśmiechem na ustach.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: