SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna premier league Zlatan Ibrahimović przed Super Bowl: W NFL też dałbym sobie radę [WIDEO]

Zlatan Ibrahimović przed Super Bowl: W NFL też dałbym sobie radę [WIDEO]

05.02.2017, godz. 12:38
Zlatan Ibrahimović, Manchester United
Zlatan Ibrahimović foto: EAST NEWS

Zlatan Ibrahimović bez wątpienia należy do grona najbardziej kontrowersyjnych piłkarzy na świecie. Szwedzki zawodnik Manchesteru United niejednokrotnie swoimi wypowiedziami udowadniał, że ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. Nie inaczej było podczas odwiedzin byłego mistrza NFL w Manchesterze. W krótkiej rozmowie ze zwycięzcą Super Bowl z przeszłości napastnik "Czerwonych Diabłów" stwierdził, że spokojnie dałby sobie radę w futbolu amerykańskim.

Już w nocy z niedzieli na poniedziałek oczy sportowego świata będą skierowane na Stany Zjednoczone. W Houston odbędzie się pięćdziesiąty pierwszy finał ligi NFL. W walce o Super Bowl wystąpią zawodnicy New England Patriots i Atlanta Falcons. Marketingowcy robią wszystko, by wydarzenie było ogromnym sukcesem. Nie zapomnieli także o Europie. Władze NFL wysłały na Stary Kontynent Osiego Umenyioryego, dwukrotnego mistrza ligi z 2008 i 2012 roku, by promował finał najlepszej ligi futbolu amerykańskiego na świecie.

Były futbolista wykorzystał okazję, by odwiedzić piłkarzy Manchesteru United. Jest bowiem wielkim fanem tego klubu. Okazję na rozmowę z byłym gwiazdorem NFL wykorzystał Zlatan Ibrahimović. Szwed w tradycyjnym dla siebie z tylu, z wielką pewnością siebie, wypalił: - Mógłbym być tym, który łapie piłkę. Może nie jestem tak szybki, ale byłbym jak byk przebiegłbym pomiędzy wszystkimi.

Co ciekawe Umenyioria nie wykluczył, że gwiazdor piłkarskich boisk mógłby zrobić karierę jako futbolista. - On ma mentalność zawodnika NFL. Każdy mecz jest fizyczną konfrontacją, więc aby sobie poradzić, trzeba mieć wysokie ego - wyjaśnił.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: