Real - Chelsea, wynik 3-1. Artur Szpilka pod wrażeniem gry Cristiano Ronaldo

2013-08-08 12:13

W finale rozgrywanego w Stanach Zjednoczonych International Champions Cup Real Madryt pewnie pokonał Chelsea Londyn 3-1. Dwie bramki dla Hiszpanów strzelił Cristiano Ronaldo. Mecz na żywo obserwował Artur Szpilka, który był pod wrażeniem gry Portugalczyka.

"Królewscy" obieli prowadzenie w 14. minucie spotkania, kiedy składną zespołową akcję wykończył Marcelo. Trzy minuty później był już remis. Brazylijczyk Ramirez minął kilku rywali i popisał się pięknym lobem nad bezradnym Ikerem Casillasem.
Remis utrzymywał się do 31 minuty meczu. Fenomelanym strzałem z rzutu wolnego z odległości około 25 metrów popisał się Cristiano Ronaldo. W drugiej połowie Portugalczyk dołożył jeszcze jedno trafienie. Tym razem popularny CR7 wykorzystał centrę Isco i pewnym strzałem głową pokonał bezradnego Petra Cecha.
Do zabawnego incydentu doszło w 66. minucie meczu, kiedy do Ronaldo pobiegł młody kibic. Obaj panowie wyściskali się, a szalony fan długo szeptał coś na ucho Portugalczykowi. Gwiazdor Realu wykazał się w tej sytuacji niebywałą cierpliwością i zrozumieniem.
Co ciekawe, a na trybunach stadionu Sun Life pojawił się polski bokser, Artur Szpilka. Przygotowujący się do walki z Mikem Molllo pięściarz był podwrażeniem gry Cristiano Ronadlo, czemu dał wyraz na swoim facebooku: "Ronaldo kozak!!! a wolny to poprostu MISTRZOSTWO !!!!".

"Królewscy" obieli prowadzenie w 14. minucie spotkania, kiedy składną zespołową akcję wykończył Marcelo. Trzy minuty później był już remis. Brazylijczyk Ramirez minął kilku rywali i podciął piłkę nad bezradnym Ikerem Casillasem.