SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Adam Nawałka po przedłużeniu umowy: Wierzę w AWANS na mistrzostwa świata w 2018 roku

Adam Nawałka po przedłużeniu umowy: Wierzę w AWANS na mistrzostwa świata w 2018 roku

06.07.2016, godz. 18:22
Adam Nawałka, reprezentacja Polski, Euro 2016
foto: EAST NEWS

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że przedłużył umowę z Adamem Nawałką. Dotychczasowy selekcjoner będzie prowadził biało-czerwonych w eliminacjach mistrzostw świata 2018. Jak podkreślił wierzy w powodzenie kolejnej batalii i dodaje, że kadra da jeszcze sporo powodów do uśmiechu kibicom.

Adam Nawałka wciąż będzie odpowiadał za styl i wyniki reprezentacji Polski. Po udanych mistrzostwach Europy, w których biało-czerwoni po raz pierwszy w historii wyszli z grupy i odpadli dopiero w ćwierćfinale turnieju z Portugalią w rzutach karnych (3:5) PZPN we wtorek poinformował o przedłużeniu współpracy z 58-latkiem. - Dziękuję bardzo za zaufanie. Wierzymy w to, że następna batalia, która jest przed nami, czyli eliminacje do mistrzostw świata 2018, zostanie zakończona sukcesem. Wierzę w drużynę i w sztab szkoleniowy - powiedział selekcjoner.

- Z pewnością przysporzymy jeszcze wiele radości naszym kibicom. Nie możemy się doczekać kolejnych meczów. Mistrzostwa Europy pokazały, że mamy jeszcze duże rezerwy. Bądźcie razem z nami i trzymajcie kciuki - zaapelował do kibiców. Już we wrześniu Robert Lewandowski i spółka rozpoczną rywalizację w eliminacjach do mundialu 2018 w Rosji, a pierwszym przeciwnikiem będzie Kazachstan.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: