SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Adam Nawałka przed meczem Polska - Dania: Musimy wyciągnąć wnioski

Adam Nawałka przed meczem Polska - Dania: Musimy wyciągnąć wnioski

02.10.2016, godz. 18:18
Nawałka zostanie z nami!
foto: Super Express

Adam Nawałka wciąż rozpamiętuje remis z Kazachstanem w pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw świata 2018. Taki wniosek można wysnuć z jego słów, które padły na konferencji prasowej przed rozpoczęciem kolejnego zgrupowania. Selekcjoner chce poważnie porozmawiać z zawodnikami, by wpadka nie powtórzyła się w meczach z Danią i Armenią.

Adam Nawałka z dziennikarzami spotkał się w niedzielę, choć kadrowicze na zgrupowanie przyjadą dopiero w poniedziałek. Selekcjoner mówił o ostatnim spotkaniu z Kazachstanem i zapowiedział, że zamierza ze swoimi zawodnikami porozmawiać o podejściu mentalnym do tamtego meczu. - Ważną sprawą będzie wyciągnięcie wniosków i przekazanie ich zawodnikom. Materiał jest przygotowany. Myślę, że z pewnością będziemy po tej analizie mocniejsi - stwierdził pewny siebie Nawałka.

- Mieliśmy kilka trudnych momentów, jeśli chodzi o moją współpracę z kadrą. Dlatego uważam, że tamto spotkanie, skoro ułożyło się tak, jak się ułożyło, dobrze, że przydarzyło się na początku - dodał. Reprezentanci Polski w najbliższych dniach rozegrają dwa ważne mecze w eliminacjach do mistrzostw świata 2018. W sobotę 8 października zmierzą się z Danią, a trzy dni później ich przeciwnikiem będzie Armenia. Oba spotkania zostaną rozegrane na PGE Narodowym w Warszawie.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: