SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Adam Nawałka przed meczem Rumunia - Polska: To będzie nasz najlepszy mecz!

Adam Nawałka przed meczem Rumunia - Polska: To będzie nasz najlepszy mecz!

10.11.2016, godz. 21:37
Adam Nawałka
Adam Nawałka foto: EAST NEWS

Reprezentacja Polski wylądowała już w Bukareszcie, gdzie w piątek zagra z Rumunią w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2018. Po przylocie zorganizowano konferencję prasową, na której stawili się Grzegorz Krychowiak, Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński oraz Adam Nawałka. Najciekawiej mówił selekcjoner, który zapewniał o wybitnej formie kadrowiczów.

Afera alkoholowa w naszej kadrze to już przeszłość. Temat został oklepany na wszelkie możliwe sposoby i zamknięty, miejmy nadzieję na dobre. Adam Nawałka zapewniał, że tym razem jego drużyna zachowała się bardzo profesjonalnie i jest bojowo nastawiona do spotkania z Rumunią.
- Mogę tylko zapewnić wszystkich, że drużyna jest świetnie przygotowana do tego meczu. Maksymalnie wykorzystaliśmy swój czas. Co jest dla mnie niezwykle ważne, zawodnicy prezentują się świetnie pod względem mentalnym. Wróciliśmy na właściwe tory - mówił Nawałka.

Nasz selekcjoner jest pewny formy biało-czerwonych do tego stopnia, że już na dzień przed meczem składał odważne deklaracje. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę spotkania z Danią i Armenią, które szczęśliwie zakończyły się naszymi zwycięstwami.
- Jestem przekonany, że zawodnicy rozegrają jeden z najlepszych meczów! Niczego jednak nie będę obiecywał, boisko zweryfikuje. Rumunia to trudny przeciwnik - asekurował się lekko trener.

Czy rzeczywiście zobaczymy genialny występ Polaków? Przekonamy się już w piątek 11 listopada o godz. 20:45. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE z tego wydarzenia.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: