SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Adam Nawałka przeszedł operację! "Zabieg przebiegł bez komplikacji"

Adam Nawałka przeszedł operację! "Zabieg przebiegł bez komplikacji"

25.11.2016, godz. 11:36
Adam Nawałka
Adam Nawałka foto: EAST NEWS

Selekcjoner reprezentacji Polski w czwartek 24 listopada przeszedł zabieg rekonstrukcji więzadeł oraz chrząstki stawowej stawu kolanowego. Adam Nawałka nabawił się urazu podczas jednego ze zgrupowań kadry narodowej. Jak poinformował serwis "Łączy nas Piłka" ze zdrowiem trenera jest wszystko dobrze. Ile potrwa proces rehabilitacji?

Zabieg został przeprowadzony przez lekarza reprezentacji Polski, doktora Jacka Jaroszewskiego, a także doktora Karola Balcerkiewicza z ośrodka ortopedycznego w Świebodzinie.

- Obyło się bez komplikacji. Trener zniósł go bardzo dobrze. Pobyt w klinice potrwa kilka dni, a rehabilitacja po zabiegu około 5 tygodni - powiedział Jaroszewski w rozmowie z serwisem "Łączy nas Piłka" uspokajając tym samym wszystkich kibiców. Adam Nawałka zdecydował się na przeprowadzenie tego zabiegu teraz, żeby być w pełni formy na marcowy mecz w eliminacjach mistrzostw świata 2018 z Czarnogórą. Po czterech kolejkach Robert Lewandowski i spółka zajmują 1. miejsce w tabeli grupy E z dziesięcioma punktami na koncie. O trzy "oczka" wyprzedzają właśnie najbliższego rywala.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: