SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Adam Nawałka zwleka z decyzją. Kto zagra z Danią i Armenią?

Adam Nawałka zwleka z decyzją. Kto zagra z Danią i Armenią?

27.09.2016, godz. 14:18
Nawałka zaciera ręce na nowy kontrakt!
Adam Nawałka foto: Super Express

Adam Nawałka wciąż nie ogłosił listy powołanych do reprezentacji Polski na mecze eliminacji mistrzostw świata 2018 z Danią i Armenią. Selekcjoner czeka na spotkania, które w tygodniu rozegrają zawodnicy, będący w kręgu jego zainteresowań. Dużo zależy między innymi od wtorkowej rywalizacji Legii Warszawa ze Sportingiem Lizbona w Lidze Mistrzów.

W poniedziałek Age Hareide, selekcjoner reprezentacji Danii, ogłosił listę powołanych na spotkanie eliminacji mundialu 2018 z Polską. Adam Nawałka nie zamierza iść śladami szkoleniowca najbliższych rywali i zwleka z decyzją tyle, ile tylko może. Lista piłkarzy zaproszonych na zgrupowanie zostanie opublikowana najwcześniej w czwartek. Nawałka chce poczekać na zakończenie spotkań Legii Warszawa ze Sportingiem Lizbona w Lidze Mistrzów oraz meczów Pucharu Polski.

- Trener Adam Nawałka zdecydował, że listę zawodników powołanych na spotkania z Danią i Armenią ogłosi najwcześniej w najbliższy czwartek. W tym tygodniu mamy jeszcze występ Legii Warszawa w Lidze Mistrzów oraz dwa mecze 1/8 finału Pucharu Polski - zakomunikował Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN. Zgrupowanie przed spotkaniami eliminacyjnymi z Danią i Armenią rozpocznie się 3 października. Pierwszy mecz rozegrany zostanie 8 października, a drugi trzy dni później. Obie gry odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: