SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Anna Lewandowska URODZIŁA. Jaka płeć dziecka Lewandowskich?

Anna Lewandowska URODZIŁA. Jaka płeć dziecka Lewandowskich?

28.04.2017, godz. 14:16
ANNA LEWANDOWSKA OGLĄDA SETNĄ BRAMKĘ ROBERTA
ANNA LEWANDOWSKA OGLĄDA SETNĄ BRAMKĘ ROBERTA foto:

Anna Lewandowska urodziła! W czwartek 4 maja Robert Lewandowski pochwalił się Instagramie zdjęciem swojego pierwszego dziecka. Po długim oczekiwaniu wreszcie nadszedł czas szczęśliwego rozwiązania. Żona najlepszego polskiego piłkarza i kapitana naszej drużyny narodowej była bardzo dzielna! Jakiej płci jest dziecko Lewandowskich?

Nareszcie! Anna Lewandowska na początku maja urodziła pierwsze dziecko. Robert Lewandowski, szczęśliwy ojciec, pęka z dumy i teraz zapewne zrobi wszystko, żeby jego ukochana żona i pociecha miały wszystko, czego tylko potrzebują. O ciąży świat dowiedział się w grudniu ubiegłego roku. Wtedy to "Lewy" strzelił przepięknego gola w rywalizacji Bayernu Monachium z Atletico Madryt. Chwilę później chwycił piłkę i wsadził ją pod koszulkę, wyraźnie sygnalizując, że jego żona jest w stanie błogosławionym.

Przez długi czas tajemnicą pozostawała płeć dziecka. Po kilkunastu tygodniach pojawiły się bardzo wiarygodne informacje, że państwo Lewandowscy spodziewają się dziewczynki. I one się potwierdziły! W czwartek 4 maja "Lewy" pochwalił się na Instagramie zdjęciem córeczki Klary. Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy, a całej rodzinie życzymy rozpalenia ogromnego domowego ogniska i mnóstwo miłości!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: