SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Anna Lewandowska w ciąży na okładce. Odważne zdjęcie

Anna Lewandowska w ciąży na okładce. Odważne zdjęcie

09.03.2017, godz. 11:05
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska podczas prowadzenia treningu foto: Super Express

Anna Lewandowska w ciąży promienieje. Na każdym zdjęciu jest bardzo uśmiechnięta, a teraz jej radość jest jeszcze większa. Niedługo przed narodzinami dziecka spełniło się wielkie marzenie żony Roberta Lewandowskiego - kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski. Do sprzedaży trafiła płyta z treningami dla kobiet, spodziewających się dziecka. Na jej okładce autorka pozuje z wyraźnie uwypuklonym ciążowym brzuszkiem!

Anna Lewandowska swoje pierwsze dziecko urodzi w okolicach Wielkiej Nocy. Dzięki Instagramowi przez całą ciążę dzieliła się z fanami spostrzeżeniami na temat tego ważnego dla każdej kobiety czasu. Żona najlepszego polskiego piłkarza udzielała wskazówek dotyczących zarówno prawidłowego odżywiania się, jak i treningów. Efektem jej pracy jest płyta dla przyszłych mam, która właśnie trafiła do przedsprzedaży.

Za niespełna trzydzieści złotych każda zainteresowana kobieta może kupić krążek. Wysyłkę zaplanowano na dzień oficjalnej premiery, czyli 24 marca. Jak twierdzi autorka zamieszczony materiał troszczy się o zdrowie mam i ich pociech. "Podekscytowana?! To mało powiedziane! Skaczę z radości, a moje emocje sięgają zenitu! Spełnia się moje kolejne marzenie" - napisała na Instagramie żona Roberta Lewandowskiego.

Podekscytowana?! To mało powiedziane! Skaczę z radości, a moje emocje sięgają zenitu! Spełnia się moje kolejne marzenie … Przedstawiam Wam moje najmłodsze w gronie DVD "dziecko" - PŁYTA TRENINGOWA DLA PRZYSZŁYCH MAM „HEALTHY MOM BY ANN”. To pierwszy taki program treningowy na polskim rynku (nam tu na myśli 6 programów treningowych, a w tym Karate prenatal), a patronat nam nim objął sam INSTYTUT MATKI I DZIECKA Pracowałam nad nim od dłuższego czasu i  to on zajmował moją głowę w ostatnich tygodniach. Cieszę się, że wreszcie mogę się z Wami podzielić efektami pracy. Droga przyszła mamo! Cały materiał  zgromadzony na płycie został przygotowany SPECJALNIE dla Ciebie! Z troską o zdrowie Twoje  i Twojego dzidziusia. Płytę zamówisz w PRZEDSPRZEDAŻY NA MOJEJ STRONIE już dziś https://dieta.hpba.pl/shop/product/190 a data dostawy przypada na dzień PREMIERY 24 marca Jest mi niezmiernie miło poinformować, że 1% dochodu ze sprzedaży książki będzie przeznaczony na rzecz @olimpiadyspecjalnepolska Płyta również w wersji dla NIESŁYSZĄCYCH! Niech moc będzie z nami DROGIE MAMY MÓJ PROGRAM POLECAM ROWNIEŻ PO PORODZIE! Dear future moms! today i present my new DVD training programme - Healthy Mom by Ann! I’m glad because it is the first such project in Poland, and is under the patronage of INSTITUTE OF MOTHER AND CHILDI will work on releasing the dvd in other languages,for now the polish version is available. #healthypregnant #pregnantworkout #workoutpregnant #healthymombyAnn #dvdbyann #workoutbyAnn #healthyplanbyann #pregnant #3rdtrimester #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 9 Mar, 2017 o 1:39 PST

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: