SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński wracają do młodzieżówki? Selekcjoner z wizytą w Neapolu

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński wracają do młodzieżówki? Selekcjoner z wizytą w Neapolu

25.10.2016, godz. 18:32
Tylko Lubański był lepszy od Milika
Arkadiusz Milik foto: AP

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński to bardzo ważne ogniwa w reprezentacji Polski prowadzonej przez Adama Nawałkę. Selekcjoner odważnie postawił na dwóch młodych piłkarzy i nie może tego żałować. Problem ma za to Marcin Dorna, który opiekuje się naszą młodzieżówką. Selekcjoner kadry U21 poleciał do Neapolu, żeby namówić wyżej wymienionych zawodników do gry w jego zespole na przyszłorocznych mistrzostwach Europy.

W połowie czerwca przyszłego kraju Polska będzie gospodarzem mistrzostw Europy U21. Nasza reprezentacja jest najsilniejsza od lat i selekcjoner Marcin Dorna mocno wierzy, że jego młodzi piłkarze będą w stanie mocno namieszać w czempionacie Starego Kontynentu. Chce zrobić wszystko, by kadrowo ekipa była zestawiona jak najmocniej, dlatego też stara się, by trzon zespołu stanowili zawodnicy, grający w silnych klubach.

Jak podał dziennik "Il Mattino" Dorna pojawił się w Neapolu, by nakłonić do gry w Euro Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Obaj, choć regularnie występują w drużynie Adama Nawałki, są jeszcze w wieku, który predysponuje ich do występu w przyszłorocznej imprezie. Nieoficjalnie wiadomo, że Milik przyjął propozycję i wydaje się, że mimo ciężkiej kontuzji w czerwcu 2017 roku powinien być w pełni sił. Nie wiadomo jaką decyzję podjął Zieliński.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: