SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Milik i Zieliński zagrają na młodzieżowych mistrzostwach Europy!

Milik i Zieliński zagrają na młodzieżowych mistrzostwach Europy!

20.05.2017, godz. 14:30
Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński
Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński foto: EAST NEWS

Selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski - Marcin Dorna, ogłosił zagraniczne powołania na zgrupowanie i mistrzostwa Europy U-21. Już wiemy, że na turnieju zagrają nasze największe gwiazdy, czyli Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński! Przeciwny takiemu posunięciu był chociażby Robert Lewandowski. Kogo jeszcze powołał Dorna?

Wielu polskich kibiców czekało na zagraniczne powołania na MME. Na długo przed turniejem toczyła się dyskusja na temat kluczowych piłkarzy. Nawet Robert Lewandowski zabrał głos w tej sprawie. Twierdził, że skoro Milik i Zieliński są już pełnoprawnymi członkami kadry Adama Nawałki, to nie powinni cofać się do drużyny młodzieżowej. Wygląda jednak na to, że nasze gwiazdy chcą pomóc kolegom odnieść sukces na turnieju w Polsce.

Wśród powołanych, oprócz Zielińskiego i Milika, są chociażby bramkarz Bartłomiej Drągowski (Fiorentina), obrońca Krystian Bielik (Birmingham), pomocnik Karol Linetty (Sampdoria), czy też napastnik Mariusz Stępiński (Nantes). Wszyscy wezmą udział w zgrupowaniu w Arłamowie, które potrwa od piątego do czternastego czerwca. Dwa dni po obozie biało-czerwoni rozpoczną młodzieżowe Euro. Na początek zagrają ze Słowacją w Lublinie.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: