SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Arkadiusz Milik ze łzami w oczach o kontuzji: Jest trochę gorzej niż było [WZRUSZAJĄCE WIDEO]

Arkadiusz Milik ze łzami w oczach o kontuzji: Jest trochę gorzej niż było [WZRUSZAJĄCE WIDEO]

10.10.2016, godz. 11:41
Arkadiusz Milik
foto: Super Express

Arkadiusz Milik jest chyba największym pechowcem ostatniego meczu eliminacji mistrzostw świata 2018. Choć reprezentacja Polski pokonała w Warszawie Danię 3:2, to snajper Napoli odniósł kontuzję, przez którą nie zagra w piłkę przez około pół roku. Gdy opuszczał zgrupowanie drużyny Adama Nawałki nie potrafił powstrzymać łez.

Arkadiusz Milik ze zgrupowania reprezentacji Polski wyjechał w niedzielę. Od razu skierował się na lotnisko, skąd poleciał do Rzymu. Snajper kadry i włoskiego Napoli nie potrafił powstrzymać łez, a kilka słów, które powiedział na pożegnanie przyszło mu z najwyższym trudem. - Dzisiaj mam lot do Rzymu. Jutro prawdopodobnie przejdę zabieg, choć to nie jest jeszcze potwierdzone - wyjaśnił 22-latek po czym się rozpłakał.

Arkadiusz Milik kontuzji kolana doznał w sobotnim spotkaniu z Danią, które reprezentacja Polski wygrała 3:2. W czterdziestej minucie napastnik tak nieszczęśliwie upadł na murawę, że doszło do poważnego urazu. Opuścił boisko już po przerwie, a przeprowadzone po spotkaniu badania wykazały najgorszy możliwy scenariusz. Snajpera czeka około pół roku przerwy.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: