SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Arkadiusz Milik trenuje na basenie. Walczy o szybszy powrót [WIDEO]

Arkadiusz Milik trenuje na basenie. Walczy o szybszy powrót [WIDEO]

08.11.2016, godz. 19:38
Arkadiusz Milik
Milik w czwartek piłkarzem Napoli? foto: EAST NEWS

Arkadiusz Milik wszedł na kolejny etap swojej żmudnej rehabilitacji po operacji lewego kolana. Napastnik Napoli i reprezentacji Polski wzmacnia nogę na basenie. Filmikiem pochwalił się na swoim Instagramie. Zobaczcie, jak Milik walczy o szybki powrót na boisko.

Nie od dziś wiadomo, że pływanie jest świetną formą rehabilitacji przy kontuzjowanej nodze. W szybkim tempie można wzmocnić osłabione operacją mięśnie. Milik ciężko pracuje na swój powrót. Parę dni po zabiegu już brał udział w pierwszych ćwiczeniach z piłką. Teraz widzimy, jak sprawnie radzi sobie na basenie - zasuwa kraulem aż miło! Czy to jest zapowiedź tego, o czym niedawno mówił prezes Napoli, Aurelio De Laurentiis? Zaskoczył wszystkich, gdy wspomniał o niesamowitych postępach w rehabilitacji polskiego napastnika. Jego zdaniem Milik może powrócić do gry już w połowie stycznia 2017 roku!

Przypomnijmy, że Milik zerwał więzadło krzyżowe w lewym kolanie podczas eliminacyjnego meczu z Danią. Takie kontuzje zazwyczaj oznaczają długą rozłąkę z futbolem. Na początku lekarze twierdzili, że snajper Napoli ma ten sezon z głowy. Później byli nieco bardziej optymistyczni, mówiąc o półrocznej przerwie. Jeśli rzeczywiście Milik powróci do grania już 15 stycznia 2017 roku, trzeba to będzie uznać za cud!

#comingbackstronger #AM99

A video posted by Arek Milik (@arekmilik) on Nov 8, 2016 at 5:36am PST

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: