SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja El. MŚ 2018: Bilety na mecz Polska - Kazachstan są już w sprzedaży!

El. MŚ 2018: Bilety na mecz Polska - Kazachstan są już w sprzedaży!

08.08.2017, godz. 12:52
Robert Lewandowski, Kamil Grosicki, Czarnogóra - Polska, reprezentacja Polski, piłka nożna
foto: CYFRA SPORT

Za niespełna miesiąc, 4 września, na PGE Narodowym odbędzie się kolejny mecz eliminacji MŚ 2018 Polska - Kazachstan. Biało-czerwoni są o włos od awansu na rosyjski mundial. Kibice mogą już kupować bilety na to spotkanie. Pierwszeństwo mają posiadacze karty kibica naszej drużyny narodowej i jak łatwo się domyślić, wejściówek pozostało już niewiele!

Jedynym oficjalnym kanałem dystrybucji biletów na mecz Polska - Kazachstan w ramach eliminacji MŚ 2018 jest portal kupbilet.pl. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że otwarta sprzedaż wejściówek rozpocznie się 15 sierpnia. Na razie pierwszeństwo mają posiadacze karty kibica reprezentacji i wykupili oni już sporą część biletów. Za pozostałe w sprzedaży karty wstępu na PGE Narodowy 4 września należy zapłacić od 80 do 200 złotych.

Po kilku latach posuchy w Polsce znowu zapanowała moda na reprezentację piłkarską. Biało-czerwoni w zeszłym roku świetnie zaprezentowali się na Euro 2016 we Francji, a teraz są bardzo bliscy awansu na mundial w Rosji. Po sześciu kolejkach podopieczni Adama Nawałki prowadzą w tabeli grupy E. Dotychczas Robert Lewandowski i spółka zgromadzili na koncie 16 punktów i mają 6 "oczek" przewagi nad Czarnogórą i Danią. Co ciekawe, Kazachstan, który zamyka tabelę, jest jedynym zespołem przeciwko któremu Polska nie wygrała - w Astanie padł remis 2:2.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: