SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja El. MŚ 2018: Czarnogóra - Polska. Grzegorz Krychowiak dostał zakaz

El. MŚ 2018: Czarnogóra - Polska. Grzegorz Krychowiak dostał zakaz

20.03.2017, godz. 08:29
Grzegorz Krychowiak, reprezentacja, Kazachstan
Grzegorz Krychowiak podczas meczu Kazachstan - Polska 2-2 w eliminacjach do MŚ 2018 foto: CYFRASPORT

Grzegorz Krychowiak w PSG znalazł się na cenzurowanym. Media podały, że pomocnik ostatnio wdał się w sprzeczkę z kolegom z zespołu na treningu i został odsunięty od drużyny. Zgrupowanie reprezentacji przed meczem eliminacji MŚ 2018 Czarnogóra - Polska miało być dla niego miłą odskocznią. Musi jednak mieć się na baczności, ponieważ w Paryżu kontrolują każde jego słowo i jeśli powie za dużo, to sytuacja w klubie może skomplikować się jeszcze bardziej.

Grzegorz Krychowiak do Paris Saint-Germain przyszedł latem ubiegłego roku. Francuzi zapłacili za polskiego pomocnika Sevilli około trzydziestu milionów euro i był to najdroższy transfer przeprowadzony przez PSG latem. Nic dziwnego, że z "Krychą" wiązano ogromne nadzieje. Ten jednak zamiast grać coraz lepiej, spisywał się gorzej i gorzej. Później przyszła kontuzja, która wyeliminowała go na kilka tygodni, a po powrocie sam poprosił o grę w rezerwach, ponieważ Unai Emery nie miał dla niego miejsca w zespole.

Frustracja narastała coraz bardziej. Media podały, że Polak nie znalazł się ostatnio w składzie paryżan, ponieważ... starł się na treningu z Presnelem Kimpembe. Piłkarz kadry Adama Nawałki w poniedziałek przybędzie do Warszawy na zgrupowanie. Musi jednak pamiętać, że w klubie jest na cenzurowanym i władze śledzą każdy jego krok. Według informacji "Przeglądu Sportowego", Krychowiak dostał zakaz wypowiadania się na tematy związane z Paris Saint-Germain.

Selekcjoner biało-czerwonych, mimo problemów swojego pupila, nie stracił do "Krychy" zaufania. - Darzę go bardzo dużym zaufaniem. Nie martwią mnie rzeczy, na które nie mam wpływu. Grzegorz był bardzo ważnym zawodnikiem w drużynie, wierzę, że dalej takim będzie. Zobaczymy, jak będzie prezentował się na treningach. Zawsze potrafił się świetnie zmobilizować. Założenia taktyczne wykonywał w stu procentach - powiedział Adam Nawałka, cytowany przez portal interia.pl.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: