SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja El. MŚ 2018: Czarnogóra - Polska. Robert, zagraj jak z nut! [ZDJĘCIA]

El. MŚ 2018: Czarnogóra - Polska. Robert, zagraj jak z nut! [ZDJĘCIA]

25.03.2017, godz. 09:24
Robert zagraj jak z nut
Robert Lewandowski spotkał się z Donatanem foto: PAPS

Robert Lewandowski (29 l.) i Donatan (33 l.) to dobrzy kumple. Dlatego kiedy w czwartkowe popołudnie kadrowicze dostali wolne, "Lewy" wykorzystał ten czas, żeby spotkać się w Warszawie ze znanym producentem muzycznym. Czy gwiazdorzy szykują wspólny projekt?

Donatan to jeden z najbardziej znanych producentów w Polsce, twórca słynnego hitu "My Słowianie". Piłkarz wylewnie przywitał się z muzykiem. Koledzy spacerowali, rozmawiali, łykali rześkie wiosenne powietrze, a przed niewinnymi promieniami słońca chronili oczy za pomocą ciemnych okularów. Zresztą Lewandowski już na dobre poczuł nową porę roku. Choć miał gustowną bordową kurteczkę, to trzymał ją w ręce, a po ulicy przechadzał się w samej podkoszulce i dżinsowej koszuli.

Widać, że Robert myślami był już w gorącej Czarnogórze. Dziś rano kadra leci do Podgoricy, gdzie przywita ją słońce i 25 stopni Celsjusza. Jeszcze goręcej będzie w niedzielę podczas meczu na trybunach. Miejmy nadzieję, że po spotkaniu z muzykiem Lewandowski zagra jak z nut i swoimi golami uciszy fanatycznych czarnogórskich kibiców.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: