SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja MŚ 2018: Kazachstan - Polska w TV. TRANSMISJA i STREAM NA ŻYWO!

MŚ 2018: Kazachstan - Polska w TV. TRANSMISJA i STREAM NA ŻYWO!

04.09.2016, godz. 17:13
Reprezentacja Polski
Reprezentacja Polski foto: EAST NEWS

Meczem z Kazachstanem podopieczni Adama Nawałki zaczynają walkę o awans na mistrzostwa świata 2018. Po udanym Euro 2016 oczekiwania względem biało-czerwonych znacznie wzrosły, a kibice nie wyobrażają sobie, żeby mogło zabraknąć Lewandowskiego i kolegów w Rosji podczas mundialu. Gdzie w telewizji obejrzeć mecz Kazachstan - Polska?

Reprezentacja Polski ostatni raz na mistrzostwach świata zagrała w 2006, kiedy odbywały się w Niemczech. Wówczas podopieczni Pawła Janasa zakończyli zmagania na fazie grupowej. Zarówno w 2010 w RPA i 2014 w Brazylii zabrakło nas na mundialu. Jednak po udanym występie we Francji podczas mistrzostw Europy, gdzie przegraliśmy dopiero w rzutach karnych z Portugalią (3:5) kibice wierzą w to, że biało-czerwoni pod wodzą Adama Nawałki nie będą mieli problemów w eliminacjach MŚ 2018, które odbędą się w Rosji.

Pierwszym przeciwnikiem będzie Kazachstan, z którym zmierzymy się w niedzielę w Astanie. Spotkanie odbędzie się na sztucznej murawie i rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego. Fani zastanawiają się, która telewizja pokaże zmagania Roberta Lewandowskiego i jego kolegów. Okazuje się, że transmisję z tego spotkania przeprowadzi Polsat i Polsat Sport, który posiada prawa do meczów eliminacji rosyjskiego mudnialu z udziałem biało-czerwonych. Natomiast turniej główny będzie można zobaczyć w Telewizji Polskiej.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: