SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja El. MŚ 2018: Zgrupowanie czas zacząć! Lewandowski, Glik i inni już na miejscu [ZDJĘCIA]

El. MŚ 2018: Zgrupowanie czas zacząć! Lewandowski, Glik i inni już na miejscu [ZDJĘCIA]

03.10.2016, godz. 22:13
PRZYJAZD KADRY.
foto: Super Express

W poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami eliminacji mistrzostw świata w Rosji przeciwko Danii i Armenii. Do Warszawy cały dzień zjeżdżali kolejni kadrowicze, a jako pierwsi zjawili się Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Obecny był też Michał Pazdan, który jest kontuzjowany i jego występ w obu spotkaniach stoi pod znakiem zapytania.

Reprezentanci Polski zjeżdżali się do hotelu Double Tree by Hilton praktycznie przez cały dzień. Jako pierwsi pojawili się dwa "biało-czerwoni" z Napoli - Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, którzy jeszcze wczoraj grali ligowy mecz z Atalantą. W Warszawie są już też największe gwiazdy naszej kadry, czyli m.in. Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak czy Kamil Glik.

Nie byli oni jednak specjalnie rozmowni i po rozdaniu kilku autografów uciekali do swoich pokojów, by odpocząć przed rozpoczynającymi się jutro zajęciami. Chętnie z dziennikarzami rozmawiał z kolei lekarz kadry Jacek Jaroszewski, który odpowiadał na pytania dotyczące stanu zdrowia Michała Pazdana, który ma problemy z barkiem - To nie jest groźny uraz, ale dość bolesny. Boiskowe starcia mogą spowodować, że się pogłębi. Na dziś nie wiadomo, czy Michał będzie gotowy do gry w sobotę - przyznał.

Adam Nawałka w oczekiwaniu na swoich piłkarzy odwiedził z kolei Stadion Narodowy, gdzie wraz z Tomaszem Iwanem sprawdzał stan murawy. Ta została położona dopiero wczoraj, ale sztab był zadowolony z jej stanu. Pierwszy trening kadry jutro o godz. 18:00 na stadionie Polonii Warszawa. Będzie on zamknięty dla kibiców.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: