SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Euro U-21: MEMY po meczu Polska - Anglia. Wracamy do domu, mamy blisko [GALERIA]

Euro U-21: MEMY po meczu Polska - Anglia. Wracamy do domu, mamy blisko [GALERIA]

23.06.2017, godz. 10:38
MEMY po meczu Polska - Anglia na Euro U-21
Młodzi spisali się tak źle, że nasi starzy wyjadacze będą grali nawet na emeryturze! foto: twitter

Polacy w żenującym stylu pożegnali się z Euro U-21. W ostatnim spotkaniu turnieju polegli z Anglią aż 0:3. Martwi i wynik, i postawa biało-czerwonych. Na całej imprezie zawiedli oczekiwania swoje, a także kibiców. Internauci nie mieli litości - jak zwykle błyskawicznie wyśmiali młodzieżową reprezentację Polski. Zobaczcie najlepsze MEMY po meczu Polska - Anglia na Euro U-21.

Polacy celowali na młodzieżowych mistrzostwach Europy w medal, ale szybko okazało się, że będą mieli problem nawet z wyjściem z grupy. Na dzień dobry przegrali ze Słowacją 1:2. W spotkaniu ze Szwecją w ostatnich minutach uratowali remis, dzięki czemu wciąż mogli myśleć o awansie. Do tego potrzebowali wysokiego zwycięstwa z Anglią oraz korzystnego rezultatu w drugim spotkaniu. Niestety, żadna z tych rzeczy nie miała miejsca.

Polacy byli tylko tłem dla znakomitych Anglików. Zasłużenie przegrali 0:3, a mogli znacznie wyżej. Tylko dobra podstawa Jakuba Wrąbla w naszej bramce sprawiła, że to nie był pogrom biało-czerwonych. Jakby tego było mało, Słowacja zlała Szwedów i zajęła drugie miejsce w grupie. "Synowie Albionu" wygrali naszą grupę i awansowali do półfinału. Słowacy muszą czekać na rozstrzygnięcia w innych grupach. My odpadliśmy. Zajęliśmy ostatnie miejsce.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: