SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Euro U-21: Najpiękniejsze partnerki naszych piłkarzy. To dla nich grają Polacy!

Euro U-21: Najpiękniejsze partnerki naszych piłkarzy. To dla nich grają Polacy!

15.06.2017, godz. 19:20
Mariusz Stępiński i Karolina Lisowska
Mariusz Stępiński na wakacjach ze swoją dziewczyną Karoliną Lisowską. foto:

Euro U-21 zapowiada się jako naprawdę wielkie wydarzenie, ale co ciekawe interesująco będzie nie tylko na boiskach. Na trybunach zasiądą bowiem śliczne partnerki naszych utalentowanych piłkarzy, które natchną Polaków do jeszcze lepszej gry. Bartosz Kapustka, Mariusz Stępiński czy Karol Linetty to prawdziwy szczęściarze mogąc grać dla takich piękności!

Euro U-21 to dla wielu z tych chłopaków największy turniej w dotychczasowej karierze. A przy tym rozgrywany przed własną publicznością. Samo to jest dla nich wystarczającą motywacją, by pokazać się z jak najlepszej strony, błysnąć na turnieju i nie tylko poprowadzić Polskę do sukcesów, ale też wpaść w oko skautom czołowych zagranicznych klubów.

Ale niektórzy z biało-czerwonych mają powody do dodatkowej mobilizacji. Będą mieli bowiem okazję zagrać dla swoich przepięknych partnerek, które z pewnością znajdą się na trybunach stadionów w Lublinie czy Kielcach.

Szczególnymi szczęściarzami są Karol Linetty, Mariusz Stępiński, Bartosz Kapustka czy Bartłomiej Drągowski, bo ich dziewczyny naprawdę powalają urodą. Miejmy nadzieję, że piękne panie swoim blaskiem nie przyćmią zawodników i dadzą im pole do popisu, w końcu to mimo wszystko turniej piłkarski. Ale jednego jesteśmy pewni na sto procent – na trybunach też będzie co oglądać!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: