SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Euro U-21: Polska - Anglia w TV. Gdzie transmisja i STREAM ONLINE?

Euro U-21: Polska - Anglia w TV. Gdzie transmisja i STREAM ONLINE?

22.06.2017, godz. 20:12
Mariusz Stępiński, Euro U-21, reprezentacja Polski
Mariusz Stępiński, Euro U-21, reprezentacja Polski foto: CYFRA SPORT

Oglądaj NA ŻYWO w TV i INTERNECIE mecz Polska - Anglia na Euro U-21. STREAM ONLINE LIVE ze spotkania młodzieżowych ME Polska - Anglia. Po dwóch kolejkach biało-czerwoni zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy A. Wciąż jednak mają szanse na awans do półfinału mistrzostw Europy. Muszą jednak wygrać z Wyspiarzami w czwartek i liczyć na korzystny wynik meczu Słowacja - Szwecja. Gdzie oglądać mecz Polska - Anglia?

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

Mecz Polska - Anglia będzie dla obu zespołów niezwykle ważny. Po dwóch kolejkach w znacznie bardziej komfortowej sytuacji są "Synowie Albionu". Dzięki remisowi ze Szwecją i pokonaniu Słowacji mają na koncie cztery punkty. Wyspiarze przewodzą tabeli, wyprzedzając Słowaków o punkt. Polacy po dwóch meczach zamykają tabelę grupy A. Podopieczni Marcina Dorny zdołali dotąd zapunktować tylko ze Szwecją, remisując z "Trzema Koronami" 2:2 w Lublinie. Wciąż jednak mają szanse na awans do strefy medalowej.

Aby to osiągnąć, muszą jednak rzucić się na Anglików od pierwszych minut rywalizacji na kieleckiej Kolporter Arenie. Tylko pewne zwycięstwo i niski remis w rywalizacji Szwedów ze Słowakami sprawi bowiem, że biało-czerwoni cieszyć się będą z promocji. Zapowiadają się więc ogromne emocje i wielkie liczenie. Jedno jest pewne - Polacy muszą swój mecz wygrać. Jeśli tego nie zrobią, to plan awansu do najlepszej czwórki nie zostanie zrealizowany.

Polska - Anglia NA ŻYWO w TV i INTERNECIE [Euro U-21]

Mecz Polska - Anglia na Euro U-21 odbędzie się w czwartek 22 czerwca. Początek spotkania na Kolporter Arenie w Kielcach zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Polsat Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z tego wydarzenia. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Polska - Anglia na młodzieżowych ME na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: