Sport piłka nożna reprezentacja Euro U-21: Polska - Słowacja 1:2. Skrót meczu i gole [WIDEO]

Euro U-21: Polska - Słowacja 1:2. Skrót meczu i gole [WIDEO]

17.06.2017, godz. 09:00
Patryk Lipski, Euro U-21, reprezentacja Polski
Patryk Lipski, Euro U-21, reprezentacja Polski foto: CYFRA SPORT

Skrót meczu Polska - Słowacja na Euro U-21. Zobacz gole ze spotkania Polska - Słowacja 1:2. Niestety, biało-czerwoni niezbyt udanie rozpoczęli zmagania w młodzieżowych mistrzostwach Europy. Podopieczni Marcina Dorny w piątek szybko objęli prowadzenie nad Słowakami, ale z każdą kolejną minutą ich dyspozycja była coraz gorsza. Skutkiem tego okazała się porażka z południowymi sąsiadami w Lublinie.

Mecz Polska - Słowacja był świętem piłki nożnej w Lublinie. Przed startem Euro U-21 apetyty fanów biało-czerwonych były ogromne. Balonik pompowali niemal wszyscy - eksperci, dziennikarze i sami piłkarze Marcina Dorny. Niestety, już pierwszego dnia mistrzostw okazało się, że cel, jakim jest awans do dalszych gier, nie będzie łatwy do realizacji. Nasi młodzi reprezentanci zostali brutalnie sprowadzeni na ziemię przez południowych sąsiadów. Tracąc punkty już w pierwszym meczu mocno skomplikowali swoją sytuację w grupie A.

Polska piątkową rywalizację zaczęła najlepiej jak mogła. Już po pięćdziesięciu sekundach piłkarze znad Wisły wyszli na prowadzenie po golu Patryka Lipskiego. Zamiast jednak pójść za ciosem, to biało-czerwoni cofnęli się do defensywy i z minuty na minutę oddawali coraz więcej miejsca rywalom. Ci skrzętnie to wykorzystali i zdołali z nawiązką odrobić straty. Po wygranej 2:1 to Słowacja jest liderem, ponieważ w drugim spotkaniu grupy A Szwecja bezbramkowo zremisowała z Anglią w Kielcach. Skrót meczu Polska - Słowacja obejrzycie w TYM MIEJSCU.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora