SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Euro U-21: Polska - Szwecja w TV. Transmisja i STREAM ONLINE

Euro U-21: Polska - Szwecja w TV. Transmisja i STREAM ONLINE

19.06.2017, godz. 20:25
Dawid Kownacki, Euro U-21, reprezentacja Polski
Dawid Kownacki, Euro U-21, reprezentacja Polski foto: CYFRA SPORT

Mecz Polska - Szwecja na Euro U-21 w TV i INTERNECIE NA ŻYWO. STREAM ONLINE LIVE z MME. Biało-czerwoni po pierwszym spotkaniu ze Słowacją znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. Jeśli chcą awansować do półfinału turnieju organizowanego nad Wisłą, to w drugim meczu muszą pokonać obrońców tytułu ze Skandynawii. Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE oglądać NA ŻYWO mecz Polska - Szwecja na Euro U-21.

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

Mecz Polska - Szwecja na Euro U-21 będzie bardzo ważny dla podopiecznych Marcina Dorny. Po pierwszym spotkaniu ze Słowacją, które biało-czerwoni przegrali 1:2, atmosfera w szatni nie była, delikatnie mówiąc, najlepsza. Rozgoryczony siedzeniem na ławce rezerwowych Krystian Bielik stwierdził w rozmowie z dziennikarzami, że gra naszych reprezentantów wyglądała tak, jak treningi, wbijając szpilkę selekcjonerowi. Choć zawodnik później przeprosił za swoje słowa, to niesmak pozostał. Zatarty zostanie tylko po ewentualnym zwycięstwie nad Skandynawami w poniedziałek.

Zadanie dla naszych młodych piłkarzy nie będzie jednak łatwe. Szwedzi to obrońcy mistrzowskiego tytułu i do Polski przylecieli z jasnym zamiarem - kolejnym zwycięstwem w MME. W pierwszym spotkaniu, które rozegrali w Kielcach, zmierzyli się z silną reprezentacją Anglii. Choć na papierze lepsi wydawali się Wyspiarze, to zawodnicy "Trzech Koron" byli bliżsi zwycięstwa. Niewykorzystany rzut karny przez Szwedów sprawił jednak, że padł bezbramkowy remis. W związku z tym po pierwszej kolejce fazy grupowej na prowadzeniu w grupie A są Słowacy. Po jednym "oczku" mają Szwedzi i Anglicy. Tabelę zamykają biało-czerwoni, którzy w drugiej serii gier muszą wygrać.

Mecz Polska - Szwecja na Euro U-21 odbędzie się w poniedziałek 19 czerwca. Początek spotkania w Lublinie zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Polsat i Polsat Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z tego meczu. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE ze spotkania Polska - Szwecja na MME na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: