SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Euro U-21: Tomasz Hajto znów rozbawił komentarzem! Miał swoją ofiarę

Euro U-21: Tomasz Hajto znów rozbawił komentarzem! Miał swoją ofiarę

20.06.2017, godz. 14:32
Tomasz Hajto
Tomasz Hajto foto: Super Express

Gdy gra polska reprezentacja, kibice zacierają ręce na mecz i... komentarz. Duet Tomasz Hajto - Mateusz Borek robi furorę! Fani szczególnie uwielbiają powiedzonka tego pierwszego, który każde spotkanie naszych Orłów przeżywa tak, jakby sam był na murawie. Tym razem nie zostawił suchej nitki na Pawle Dawidowiczu, który jego zdaniem nie nadaje się do gry na młodzieżowych mistrzostwach Europy.

Tomasz Hajto od początku spotkania Polaków ze Szwedami narzekał na Pawła Dawidowicza, który wyraźnie nie radził sobie w środkowej strefie boiska. Karol Linetty nie mógł liczyć na wsparcie w odbiorze piłki. Nawet przed spotkaniem Hajto przeczuwał, że 22-latek będzie miał ciężki wieczór. Znów podkreślił, że nigdy nie widział dobrego występu Dawidowicza na wysokim poziomie.

Mateusz Borek: Dawidowicz niech zagra tak jak za czasów swojej najlepszej formy.
Tomasz Hajto: Mateusz, on nigdy nie miał formy...

Hajto później dodał jeszcze kilka ostrych zdań na temat Dawidowicza: -  Cała Polska chce zrobić z niego mega piłkarza. Mówię szczerze: niech najpierw pogra ze dwa sezony w 2. Bundeslidze po 90 minut i będziemy go oceniać. Na dzisiaj nie potrafi wywalczyć składu w słabym VfL Bochum. Na siłę wszyscy chcą zrobić z niego mega piłkarza. Ja do niego nic nie mam, ale nie trzyma pozycji, źle się ustawia i drugi zespół, z którym gramy, stwarza sytuacje z miejsca, w którym on powinien stać - mówił Hajto, cytowany przez portal polsatsport.pl.

Oczywiście nie zabrakło też słynnych "truskawek" Hajty, czyli śmiesznych powiedzonek. Oto kilka przykładów ze spotkania Polska - Słowacja:

- Znowu Dawidowicz . Kryj! Szybciej! Nie patrz, gdzie leci piłka! Kryj chłopaka koszula w koszulę!

- Więcej piłkarskiego jaja!

- Daj mu, daj mu... Trochę za późno mu dał.

- Zrzućcie z wątroby!

- Podoba mi się ten Olsson. Zawsze doskakuje do trójkąta.

TH: Jest Sibik.
MB: Cibicki.
TH: Sibicki.
MB: Cibicki!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: