SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Glik i Szczęsny zostali... Mikołajami! Polacy w akcji "Szlachetna Paczka" [WIDEO]

Glik i Szczęsny zostali... Mikołajami! Polacy w akcji "Szlachetna Paczka" [WIDEO]

10.11.2016, godz. 11:15
Reprezentacja Polski w akcji Szlachetna Paczka
foto: YouTube

Do piątkowego meczu Rumunia - Polska w ramach eliminacji MŚ 2018 czasu coraz mniej, ale biało-czerwoni nie zapominają o najbardziej potrzebujących ludziach. Przed wylotem do Bukaresztu wzięli udział w akcji "Szlachetna Paczka", a Kamil Glik i Wojciech Szczęsny na moment zostali nawet... Świętymi Mikołajami!

Polacy do Bukaresztu wylecieli w czwartek rano, ale w środę normalnie trenowali. Mimo to znaleźli też czas, by zaangażować się w akcję "Szlachetna Paczka", która pomaga najbardziej potrzebującym rodzinom z całej Polski. Biało-czerwoni pakowali dla nich prezenty, a Kamil Glik i Wojciech Szczęsny na moment przestali być piłkarzami i zostali Świętymi Mikołajami.

Pierwszy z nich miał w środę wyjątkowy nastrój do przebierania, bo wcześniej podczas zajęć na boisku Polonii Warszawa do złudzenia przypominał... zakonnicę. Na głowę zamiast czapki założył bowiem golf, co dało dość zabawny efekt - W tej czapce to dramat, one spadają wciąż. A w tym lepiej, wygodniej - tłumaczył Glik roześmianym kolegom.

Te i więcej scen ze zgrupowania znajdziecie w poniższym filmiku autorstwa "Łączy nas piłka".

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: