SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna reprezentacja Grzegorz Krychowiak MIAŻDŻY Wojciecha Szczęsnego! Bramkarz jak DiCaprio w "Zjawie"...

Grzegorz Krychowiak MIAŻDŻY Wojciecha Szczęsnego! Bramkarz jak DiCaprio w "Zjawie"...

21.07.2016, godz. 07:41
Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny
Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny foto:

Grzegorz Krychowiak słynie z zamiłowania do mody, na portalach społecznościowych co i rusz dzieli się zdjęciami w nowych stylizacjach. Tym razem jednak pokazał nie siebie, a... Wojciecha Szczęsnego, który zapozował do fotografii w kuriozalnym futrze. "Krycha" nie omieszkał wbić szpili swojemu dobremu koledze oraz zadrwić z jego gustu.

Krychowiak jest świetnym znawcą mody, ale także modelem. Różne agencje często zapraszają go do sesji fotograficznych czy kampanii reklamowych, w których nowy gracz PSG odnajduje się znakomicie. Sam też lubi chwalić się dość osobliwymi stylizacjami, jak pamiętny płaszcz, który stał się obiektem docinków prezesa PZPN Zbigniewa Bońka.

Teraz z kolei ze swojego dobrego kolegi postanowił zażartować Wojciech Szczęsny, który w jednym ze sklepów w Kalifornii, gdzie spędza wakacje, znalazł ekstrawaganckie i nieco kuriozalne futro. Zrobił sobie w nim zdjęcie i wyśmiał Krychowiaka sugerując, że to ciuch w sam raz dla niego. Długo na ripostę czekać nie musiał, bo pomocnik reprezentacji Polski sam udostępnił to zdjęcie i przyznał, że w kwestii mody musi Szczęsnemu poświęcić jeszcze wiele czasu. Teraz czas na odpowiedź bramkarza Romy!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: