SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Grzegorz Krychowiak wybierał błyskotkę dla ukochanej [ZDJĘCIA]

Grzegorz Krychowiak wybierał błyskotkę dla ukochanej [ZDJĘCIA]

01.06.2017, godz. 15:51
Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat_1pub
foto:

Grzegorz Krychowiak potrafi zadbać o dziewczynę! W trakcie zgrupowania reprezentacji Polski w Warszawie znalazł chwilę, by wyskoczyć z piękną partnerką Celią Jaunat na zakupy. Seksowna Francuzka dokładnie oglądała każdą błyskotkę i miło spędzała czas ze swoim ukochanym. Zobaczcie zdjęcia z ich wizyty w sklepie jubilerskim.

Celia Jaunat słynie ze stylu, więc Krychowiak musi się postarać, by jej dogodzić. Zabrał swoją ukochaną do sklepu jubilerskiego w jednym z centrów handlowych. Para wybierała tam błyskotkę dla modelki. Piłkarz po raz kolejny zaprezentował się jako dżentelmen - cierpliwie doradzał ukochanej, wskazywał najpiękniejsze okazy. Jaunat była wniebowzięta. Przebierała w ozdobach i na pewno znalazła coś dla siebie. Para miło spędziła wolny czas podczas zgrupowania reprezentacji Polski.

Choć Krychowiak ma za sobą nieudany sezon w Paris Saint-Germain (rozegrał tylko 19 spotkań we wszystkich rozgrywkach, głównie wchodząc w drugich połowach jako rezerwowy), to jego pozycja w kadrze Adama Nawałki wciąż jest mocna. Jest liderem środka pola naszej reprezentacji, która w eliminacjach MŚ 2018 spisuje się znakomicie. Po pięciu meczach ma na koncie 13 punktów - prowadzi w grupie E. Druga Czarnogóra i trzecia Dania tracą do biało-czerwonych po sześć "oczek". Rumunia, która będzie rywalem Polaków 10 czerwca na PGE Narodowym, jest na miejscu czwartym.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: