SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Gwiazdy na zgrupowaniu przed Polska - Rumunia. Uśmiechnięty Krychowiak [ZDJĘCIE]

Gwiazdy na zgrupowaniu przed Polska - Rumunia. Uśmiechnięty Krychowiak [ZDJĘCIE]

01.06.2017, godz. 13:37
Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak foto: CYFRASPORT

Coraz więcej piłkarzy reprezentacji Polski przybywa do Warszawy. Część z nich w stolicy zjawiła się już w środę. Na zgrupowaniu przed meczem Polska - Rumunia w eliminacjach MŚ 2018 jest już też Grzegorz Krychowiak. Pomocnik podczas zajęć był uśmiechnięty od ucha do ucha i wyraźnie widać, ze przylot na kadrę to dla niego czysta przyjemność.

Po pięciu kolejkach eliminacji MŚ 2018 biało-czerwoni są liderami grupy E. Jeśli w meczu Polska - Rumunia odniosą piąte zwycięstwo, to wydaje się, że tylko katastrofa zabierze im miejsce na turniej w Rosji. Podopieczni Adama Nawałki na koncie mają trzynaście punktów. O sześć wyprzedzają drugą w tabeli Czarnogórę. Rumunia, z którą nasza drużyna narodowa zagra 10 czerwca na PGE Narodowym, jest czwarta i traci do Polaków siedem "oczek".

Nic dziwnego, że nasi reprezentanci utrzymują wysoki poziom koncentracji. Choć większość z nich skończyła już sezon klubowy, to nie zamierzali zbyt długo odpoczywać i coraz liczniej zjawiają się w Warszawie, by przygotować się do ważnego spotkania międzypaństwowego. Radości z kolejnego zgrupowania nie ukrywa Grzegorz Krychowiak. Pomocnik w Paris Saint-Germain grał niewiele i nic dziwnego, że zajęcia z reprezentacją sprawiały mu mnóstwo radości. "Krycha" wrzucił na Twittera zdjęcie, na którym uśmiecha się bardzo szeroko. "Zaczynami" - napisał.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: