SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Internauci zachwyceni szczodrością Lewandowskiego dla chorego chłopca

Internauci zachwyceni szczodrością Lewandowskiego dla chorego chłopca

11.12.2016, godz. 12:13
Lewandowski przekazał 100 tysięcy na operację chorego chłopca
Lewandowski przekazał 100 tysięcy na operację chorego chłopca foto: Facebook

Robert Lewandowski to człowiek o wielkim sercu. Przekazał aż 100 tysięcy złotych na operację ciężko chorego Cypriana Gawła z Helu, którego odwiedził w niemieckiej klinice. Chłopiec otrzymał także liczne prezenty od kapitana reprezentacji Polski. Internauci są zachwyceni szczodrością Lewandowskiego!

Robert Lewandowski dołożył swoją pokaźną cegiełkę do niezwykle kosztownego leczenia Cypriana Gawła. Chłopiec musiał przejść skomplikowaną operację, która na szczęście zakończyła się sukcesem. Więcej szczegółów o tej historii możecie przeczytać TUTAJ.

Internauci byli mocno poruszeni pięknym gestem "Lewego". Oczywiście w takich sytuacjach zawsze znajdą się hejterzy, którzy bezmyślnie napiszą, że kapitan polskiej kadry przy swoich zarobkach mógł dać znacznie więcej, ale w tym przypadku lawina pozytywnych komentarzy pogrzebała nieliczne negatywne wpisy.

Na naszym Facebooku można przeczytać między innymi takie miłe słowa skierowane do napastnika Bayernu Monachium:

"Nie ważne ile ma bo to on na to zapracował.. super gest brawo."

"Pokazał klasę i chwała mu za to. Żaden polityk palcem nie kiwnie chociaż zarabiają krocie."

"Super gest. Ale i tak znajdą się marudy i będą mówić "co to dla niego "... Nie ważne ile Lewandowski ma na koncie, on na to zapracował ciężką pracą, nie ukradł."

"Żeby mieć takie pieniądze Pan Robert musiał ciężko pracować, trenować i to od młodych lat...dojście do takiego poziomu jaki on reprezentuje to również wiele wyrzeczeń. ...zarabia teraz gruba kasę. ..I nie chowa jej do kieszeni jak inni..ale potrafi pomóc potrzebującym."

"Piękny gest, człowiekiem trzeba się urodzić by dostrzec ból drugiego człowieka . Brawo Robert! No i to się szanuje, ogólnie jestem za tym aby każdy piłkarz jakiś procent przeznaczał na właśnie takie cele. Nie zbiednieją a mogą komuś uratować życie.".

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: