SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Kamil Glik też idzie na Sylwestra do Andrzeja Dudy! "Jakby ktoś zaliczył zgona..."

Kamil Glik też idzie na Sylwestra do Andrzeja Dudy! "Jakby ktoś zaliczył zgona..."

27.12.2016, godz. 20:35
Kamil Glik
Kamil Glik foto: EAST NEWS

"Sylwester z Andrzejem Dudą" na Facebooku bije rekordy popularności. Już ponad 200 tysięcy osób zapisało się na to wydarzenie! Zainteresowani codziennie dodają dowcipne wpisy, podszywając się pod gwiazdy i znane postaci z filmów. Kamil Glik sam postanowił włączyć się do zabawy! Co napisał?

Kamil Glik znany jest z tego, że sam prowadzi swoje portale społecznościowe. W sieci często rozmawia z kibicami i dziennikarzami, przede wszystkim na Twitterze. Tym razem uaktywnił się na Facebooku w przezabawny sposób! Obrońca reprezentacji Polski postanowił podłączyć się do popularnej zabawy, w której ludzie dodają śmieszne wpisy na wydarzeniu "Sylwester z Andrzejem Dudą".

Swój udział w "imprezie roku" potwierdzili już chociażby Aleksander Kwaśniewski, Donald Trump, Siara z kultowego filmu "Kiler", czy też Robert Lewandowski (pod warunkiem, że będzie to bezglutenowy Sylwester). Wszystkie wpisy to oczywiście żart i są publikowane przez nieprawdziwe profile.

Kamil Glik sam postanowił zażartować, używając przy tym swojego oficjalnego konta na Facebooku. Nawiązał do meczu eliminacji MŚ 2018 z Kazachstanem, w którym delikatnie kopnął leżącego, zwijającego się z bólu rywala. Gdy przeciwnik poczuł nogę Glika, natychmiast ozdrowiał - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Obrońca Monaco znalazł świetne zastosowanie dla tej sztuczki. Na Sylwestra jak znalazł!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: