SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Kamil Grosicki: Hit Zenka Martyniuka już mnie wku****!

Kamil Grosicki: Hit Zenka Martyniuka już mnie wku****!

22.06.2017, godz. 12:34
Najlepszy w waszym zespole jest Grosicki
Kamil Grosicki foto: Super Express

Kamil Grosicki jest jednym z najlepszych piłkarzy reprezentacji prowadzonej przez Adama Nawałkę. "Grosik" w ostatnim czasie wyraźnie odżył. Kibice kochają przebojowego skrzydłowego jednak nie tylko za styl gry, lecz także sposób bycia poza boiskiem. Kamil Grosicki jest duchem szatni, a jakiś czas temu po wygranych meczach intonował przebój Zenka Martyniuka. Teraz jednak piłkarz ma go już dość!

Kamil Grosicki przez polskich kibiców postrzegany jest jako wielki fan muzyki disco polo. Wszystko przez to, że po jednym z meczów w szatni zaintonował piosenkę "Przez twe oczy zielone" Zenona Martyniuka. Do śpiewów "Grosika" przyłączyli się inni piłkarze reprezentacji Polski i melodia stała się wielkim hitem wśród fanów biało-czerwonych. Okazuje się jednak, że piłkarz Hull City zamiast disco polo woli słuchać wykonań rockowych. Ceni między innymi zespoły Perfect i Dżem. Nie dziwi więc to, że nieco denerwuje go zaszufladkowanie jako wielbiciela Zenona Martyniuka.

W rozmowie z portalem sport.pl szczerze opowiedział o swoich odczuciach, związanych z całą tą sytuacją. - Gdy w szatni po meczu z Irlandią zaśpiewałem ją pierwszy raz, nie wiedziałem, że wybuchnie taka bomba. Nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz sam ją włączyłem. Wiem, że ludzie chcą dobrze, ale kiedy ktoś puszcza "Oczy zielone" to zaczynam się wkur**** - wyjaśnił Kamil Grosicki.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: