SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Kamil Grosicki i Sławomir Peszko na Polsat Boxing Night. Był nawet ich prezes [ZDJĘCIE]

Kamil Grosicki i Sławomir Peszko na Polsat Boxing Night. Był nawet ich prezes [ZDJĘCIE]

25.06.2017, godz. 08:43
Kamil Grosicki i Sławomir Peszko
Kamil Grosicki i Sławomir Peszko foto: Instagram

Gala Polsat Boxing Night przyciągnęła do Gdańska wiele znakomitych osobistości. Oprócz postaci związanych ze sportami walki zobaczyliśmy też kibiców boksu, którzy uprawiają zupełnie inne dyscypliny. Wśród nich byli reprezentanci Polski Kamil Grosicki i Sławomir Peszko. Przyjaciele z boiska spotkali nawet prezesa PZPN-u i nie odpuścili wspólnej fotki.

Grosicki i Peszko uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie. W tym sezonie urlopowym piłkarze wybrali się na Ibizę, gdzie wspólnie spędzali wakacje. Był z nimi także Artur Boruc. W Ergo Arenie polski bramkarz się nie pojawił, ale za to "Grosik" i "Peszkin" na żywo oglądali galę Mateusza Borka Polsat Boxing Night 7. Byli świadakmi wspaniałych zwycięstw Krzysztofa Głowackiego, Macieja Sulęckiego i Tomasza Adamka.

Dodatkową atrakcją dla piłkarzy była możliwość spotkania wielu znamienitych postaci, między innymi Zbigniewa Bońka. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zrezygnował z meczów Euro U-21, by móc pojawić się na gdańskim święcie sportu. Nie mogło zabraknąć również pamiątkowego zdjęcia prezesa i jego piłkarzy. Na Instagramie pochwalił się nim Sławmoir Peszko.

W doborowym towarzystwie ✌ ⚽️ #boxingnight#ergoarena

Post udostępniony przez Slawomir Peszko (@slawomirpeszko) 24 Cze, 2017 o 1:50 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: