SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Kamil Grosicki spotkał się z Arturem Szpilką. "Spotkanie z gatunku wagi ciężkiej" [ZDJĘCIA]

Kamil Grosicki spotkał się z Arturem Szpilką. "Spotkanie z gatunku wagi ciężkiej" [ZDJĘCIA]

29.06.2017, godz. 15:12
Kamil Grosicki i Artur Szpilka
foto: Instagram

Tuż po konferencji prasowej przed walką z Adamem Kownackim Artur Szpilka spotkał się w restauracji z Kamilem Grosickim. "Grosik" to zapalony kibic bokserski. Ostatnio na żywo obserwował galę Polsat Boxing Night. Obaj sportowcy pochwalili się zdjęciami ze spotkania. "Szpila" na Twitterze, a Grosicki na Instagramie.

"Spotkanie z gatunku wagi ciężkiej" podpisał zdjęcie z Arturem Szpilką "Turbogrosik". Panowie na pewno nie chodzą w tej samej wadze bokserskiej, ale obaj są równorzędnymi wizytówkami polskiego sportu zagranicą. Do tego dogadują się świetnie i potrafią znaleźć wspólny język.

Tutaj możesz przeczytać o spotkaniu Grosickiego i Spidermana

Kamil Grosicki wykorzystał swój pobyt w Stanach Zjednoczonych i spotkał się z Arturem Szpilką w nowojorskiej restauracji. Sportowcy zjedli wspólnie posiłek i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia. Piłkarz reprezentacji Polski wypoczywa po trudnym sezonie, zaś pięściarz jest w trakcie przygotowań do walki z Adamem "Baby Facem" Kownackim. Znajdują się więc w zupełnie innych momentach swojej kariery.

 

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: