SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Legendarny Diego Maradona wspiera Arkadiusza Milika

Legendarny Diego Maradona wspiera Arkadiusza Milika

09.10.2016, godz. 21:30
Diego Maradona i Arkadiusz Milik
Diego Maradona i Arkadiusz Milik foto: Twitter

Arkadiusz Milik zerwał więzadło w lewym kolanie i przez kilka miesięcy nie będzie mógł grać dla reprezentacji Polski i Napoli. Kontuzjowanego snajpera wspiera legendarny, były piłkarz ekipy z Neapolu - Diego Maradona.

Arkadiusz Milik już wrócił do Włoch, a konkretniej do Rzymu, gdzie przeszedł dokładne badania lewego kolana. Niestety okazało się, że więzadło w lewym kolanie jest zerwane, a nie naderwane, jak wcześniej zakładano. To oznacza dłuższą pauzę napastnika. Lekarze Napoli twierdzą, że postawią go na nogi w ciągu czterech miesięcy, ale przy takim urazie jest to mało prawdopodobne. Zazwyczaj rehabilitacja trwa sześć miesięcy, a czasami nawet dłużej. Miejmy nadzieję, że Milik jeszcze wróci w tym sezonie.

Kontuzjowanego Polaka wspiera Diego Maradona, który wciąż kibicuje Napoli. W latach 1984-1991 grał w barwach włoskiej ekipy, strzelił 81 goli i doskonale wie, że kontuzja Polaka to wielka strata dla klubu. Milik od początku sezonu strzelał jak na zawołanie. Trudno będzie go zastąpić. Zdjęcie Maradony i Milika udostępniła na Twitterze piłkarska agencja menedżerska "FMG".

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: