SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna reprezentacja Legendarny Diego Maradona wspiera Arkadiusza Milika

Legendarny Diego Maradona wspiera Arkadiusza Milika

09.10.2016, godz. 21:30
Diego Maradona i Arkadiusz Milik
Diego Maradona i Arkadiusz Milik foto: Twitter

Arkadiusz Milik zerwał więzadło w lewym kolanie i przez kilka miesięcy nie będzie mógł grać dla reprezentacji Polski i Napoli. Kontuzjowanego snajpera wspiera legendarny, były piłkarz ekipy z Neapolu - Diego Maradona.

Arkadiusz Milik już wrócił do Włoch, a konkretniej do Rzymu, gdzie przeszedł dokładne badania lewego kolana. Niestety okazało się, że więzadło w lewym kolanie jest zerwane, a nie naderwane, jak wcześniej zakładano. To oznacza dłuższą pauzę napastnika. Lekarze Napoli twierdzą, że postawią go na nogi w ciągu czterech miesięcy, ale przy takim urazie jest to mało prawdopodobne. Zazwyczaj rehabilitacja trwa sześć miesięcy, a czasami nawet dłużej. Miejmy nadzieję, że Milik jeszcze wróci w tym sezonie.

Kontuzjowanego Polaka wspiera Diego Maradona, który wciąż kibicuje Napoli. W latach 1984-1991 grał w barwach włoskiej ekipy, strzelił 81 goli i doskonale wie, że kontuzja Polaka to wielka strata dla klubu. Milik od początku sezonu strzelał jak na zawołanie. Trudno będzie go zastąpić. Zdjęcie Maradony i Milika udostępniła na Twitterze piłkarska agencja menedżerska "FMG".

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: