SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Lewandowscy korzystają z wolnego. Romantyczny wypad Roberta i Ani [ZDJĘCIA]

Lewandowscy korzystają z wolnego. Romantyczny wypad Roberta i Ani [ZDJĘCIA]

20.02.2017, godz. 07:31
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
foto: Instagram

Po meczu z Herthą Berlin Robert Lewandowski dostał dwa dni wolnego. W związku z tym postanowił zrobić przyjemność swojej ukochanej żonie Ani i zabrał ją na romantyczny wypad. Para zwiedzała zabytki i przechadzała się pięknymi uliczkami. Nie zapomniała także o fanach, z którymi podzieliła się zdjęciami z wycieczki.

W sobotę Robert Lewandowski po raz kolejny został bohaterem Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec grali na wyjeździe z Herthą Berlin. Faworyzowani Bawarczycy długo przegrywali 0:1. Dopiero w szóstej minucie doliczonego czasu gry zdołali wyrównać i uratować punkt w starciu z ekipą ze stolicy. Gola strzelił kapitan reprezentacji Polski. Po spotkaniu Carlo Ancelotti poinformował podopiecznych, że dostaną dwa dni wolnego.

Wydaje się, że "Lewy" tylko czekał na taką wiadomość. Po kilkunastu godzinach zabrał już swoją ukochaną żonę, która jest w ciąży, na romantyczną wycieczkę. Wśród zabytkowych uliczek zakochana para chętnie robiła sobie zdjęcia, a później dzieliła się nimi z fanami za pośrednictwem Instagrama. Od razu widać, że Robert i Ania są w siebie mocno wpatrzeni, a ich miłość ciągle kwitnie. Dziecko, które przyjdzie na świat wiosną wychowywać się będzie więc w atmosferze rodzinnego ciepła i szczęścia.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: