SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Lewandowscy przygotowują pokój dla dziecka [ZDJĘCIA]

Lewandowscy przygotowują pokój dla dziecka [ZDJĘCIA]

10.03.2017, godz. 19:30
Robert i Anna Lewandowscy szykują pokój dla dziecka
foto:

Już za kilka tygodni Anna Lewandowska i Robert Lewandowski będą jeszcze szczęśliwsi! Grono ich rodziny powiększy się o pierwsze dziecko. Kapitan reprezentacji Polski i jego żona nie próżnują i przygotowują już pokoik dla swojej pociechy. Piłkarz majsterkuje, a jego ukochana fotografuje jego dzieła. Zobaczcie sami pokój dziecka Lewandowskich!

Robert Lewandowski nie ma teraz czasu na odpoczynek. W barwach Bayernu Monachium gra co kilka dni, niedługo rozpocznie się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczem z Czarnogórą, a w domu musi pracować, by dziecko, które przyjdzie na świat w najbliższych tygodniach, od samego początku miało świetne warunki do prawidłowego rozwoju. "Lewy" majsterkuje, składa łóżeczka i wykańcza pokoik swojej pociechy. Męża chętnie fotografuje jego ukochana Anna i dzieli się zdjęciami z fanami za pośrednictwem Instagrama.

Państwo Lewandowscy zadbali także o wystrój pomieszczenia. Na zdjęciach widać prześliczne obrazki. Namalowano na nich między innymi postacie z "Kubusia Puchatka". Jest zarówno tytułowy bohater bajki, jak również Prosiaczek i Krzyś.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: