SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Lewandowska zrobiła pączki z batatów i... dostała baty od Chodakowskiej [ZDJĘCIA]

Lewandowska zrobiła pączki z batatów i... dostała baty od Chodakowskiej [ZDJĘCIA]

23.02.2017, godz. 13:49
Anna Lewandowska
foto:

Anna Lewandowska dla wielu kobiet w Polsce stała się przewodniczką po zdrowym trybie życia. W tłusty czwartek żona Roberta, kapitana piłkarskiej reprezentacji biało-czerwonych, postanowiła podzielić się niecodziennym przepisem na pączki. Wejście na ukochane "święto" naszego kraju, naraziło ją na falę hejtu. Szpilkę wbiła jej między innymi Ewa Chodakowska.

Anna Lewandowska na wiosnę urodzi pierwsze dziecko. Wraz z Robertem czeka niecierpliwie na ten moment. Do porodu przygotowuje się nie tylko psychicznie, lecz także fizycznie. Wydaje się, że jej dieta jest jeszcze zdrowsza niż poprzednio. Żona kapitana reprezentacji Polski postanowiła, że w tym roku Tłusty Czwartek uczci niecodziennymi pączkami. Z fanami na Instagramie podzieliła się przepisem na ten smakołyk zrobiony z... batatów. Wpis wywołał falę negatywnych komentarzy. Nie pomogło nawet zdanie "Ale na tradycyjnego też się skuszę", napisane przez panią Lewandowską.

Komentujący najwyraźniej poczuli się mocno dotknięci, że przyszła mama próbuje zmienić narodową tradycję. "Wyglądają jak ziemniaki z ogniska" - napisał jeden z nich. Dalej poszedł jeszcze inny: "Czekam z niecierpliwością, jak pani Ania stworzy czekoladę z pietruszki. Tak na serio, po co właściwie nazywać kulkę z bananów i batatów PĄCZKIEM? To jest zakłamywanie rzeczywistości". Inni odnosili wpis do Bożego Narodzenia: "Proponuję w wigilię zrobić kisiel wiśniowy i podać jako barszcz czerwony, informując (koniecznie), że jest gluten free".

Szpilkę Lewandowskiej postanowiła wbić inna znana trenerka fitness Ewa Chodakowska. Na swoim Instagramie napisała, że w tłusty czwartek nie zamierza się ograniczać. "Oczywiście, można robić fit wersje, pieczone zamiast smażonych, z mąki razowej zamiast pszennej, bezglutenowe, bez cukru i bez marmolady... Hmm... Ale to już nie to samo święto" - napisała.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: