SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Lewandowski tańczy i śpiewa przed meczem Polska - Rumunia [WIDEO]

Lewandowski tańczy i śpiewa przed meczem Polska - Rumunia [WIDEO]

08.06.2017, godz. 13:24
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: YouTube

Kolejny dzień zgrupowania reprezentacji Polski oznacza kolejny, świetny materiał wideo od kanału "Łączy nas piłka". Tym razem w rolach głównych wystąpili Grzegorz Krychowiak, Robert Lewandowski i Artur Jędrzejczyk. Jeden z nich mówił o nowej pasji, a inny opowiadał żarty-suchary. Kapitan kadry pokazał za to kocie ruchy i zanucił popularną ostatnio piosenkę. Zobaczcie wideo.

Grzegorz Krychowiak specjalnie dla "Łączy nas piłka" opowiedział o swojej nowej pasji. Okazuje się, że spodobała mu się fotografia. - Zdarza mi się robić zdjęcia i wychodzi mi to wyśmienicie. Fotki można oglądać na Instagramie Celii - żartował pomocnik, odsyłając zainteresowanych na profil swojej ukochanej. Dodał, że musiał sobie znaleźć nowe zajęcie, bo w klubie miał dużo wolnego czasu. Mimo słabszego sezonu "Krycha" jak zwykle zachował znakomite poczucie humoru.

Po nim pokazał się Robert Lewandowski, który spacerował po hotelowym korytarzu w rytm muzyki. Zaprezentował swoje znakomite umiejętności taneczne. Idący za nim Rafał Wolski nie chciał mu robić konkurencji. - Lewy i jego głośniczek, to już standard - napisał jeden z internautów pod filmikiem na YouTube. Przed treningiem reprezentacji kapitan znów pokazał swoją muzykalność. Tym razem nucił w tunelu popularną piosenkę "Despacito".

Popis dał też naczelny dowcipniś biało-czerwonych Artur Jędrzejczyk. Z Michałem Pazdanem wymieniał się "sucharami":

- Co mówi informatyk po ślubie? Pobieranie zakończone,
- Co mówi byk do byka? Spotkamy się na rogu.

Stoper Legii potrafił jednak przebić te żarciki: - Ile czasu trwa otworzenie pliku PDF? Adobe - dopowiedział Pazdan. Cały materiał możecie obejrzeć poniżej.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: