SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Michał Pazdan: Rzadko zdarza się tak udany rok reprezentacji Polski

Michał Pazdan: Rzadko zdarza się tak udany rok reprezentacji Polski

15.11.2016, godz. 02:28
Michał Pazdan, Polska - Słowenia
foto: EAST NEWS

Podopieczni Adama Nawałki w ostatnim spotkaniu w 2016 roku zremisowali 1:1 towarzysko ze Słowenią. Kolejne emocje związane związane z występem reprezentacji Polski czekają nas dopiero pod koniec marca, kiedy to zagramy z Czarnogórą o punkty w walce o awans na mundial w Rosji. Obrońca biało-czerwonych podsumował minione dwanaście miesięcy w wykonaniu całej kadry oraz odniósł się do poniedziałkowego spotkania.

Źródło: Super Express TV

Reprezentacja Polski spotkaniem ze Słowenią zakończyła udane dwanaście miesięcy, w trakcie których nie brakowało pozytywnych emocji. Na kolejne trzeba będzie poczekać do końca marca, kiedy to na gorącym terenie zmierzymy się na wyjeździe z Czarnogórą. I choć to rywale w poniedziałek jako pierwsi wyszli na prowadzenie, to podopieczni Adama Nawałki potrafili doprowadzić do wyrównania we Wrocławiu za sprawą gola strzelonego przez Łukasza Tedodorczyka. - Dzisiejszy mecz był na pewno ciężki. Już przed spotkaniem można się było spodziewać, że nie bedzie łatwo, ponieważ byli bardzo zdyscyplinowani. Szkoda tej straconej bramki, bo później Słowenia nie stworzyła za dużo sytuacji - powiedział Michał Pazdan.

Obrońca Legii podsumował również ostatnie spotkania w wykonaniu zarówno swoim, jak i kolegów z kadry narodowej. - Mijający rok nie ma co ukrywać, był bardzo dobry w naszym wykonaniu, jesteśmy zadowoleni, ponieważ rzadko się zdarza, żeby reprezentacja Polski tak pozytywnie zakończyła dwanaście miesięcy - dodał stoper, który był jednym z objawień Euro 2016.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: